Back to news
MediaGet і антивіруси
Офіційний опис схеми роботи MediaGet з антивірусами для тих, кого вони налякали

У вересні 2011 року чимало антивірусів звернули свою увагу на нову, що набирає популярності програму і недовго думаючи внесли її у свої антивірусні бази, як потенційно небажане ПЗ. Хочимо відзначити, що з антивірусами ми постійно намагаємося знайти контакт, але далеко не всі антивіруси належним чином спілкуються з розробниками і допомагають вирішити проблему. Природно, попередження антивірусів про небезпеку викликає питання у наших користувачів, тому ми вирілиши розказати про те, звідки можна завантажити MediaGet і як він працює.
Щоб спростити для інтернет-аудиторії процес завантаження файлів, ми розробили схему, яка дозволяє звичайним користувачам, не розираючись в особливостях роботи технології, користуватися перевагами швидкого завантаження файлів за допомогою нашого клієнта. На багатьох сайтах пристній блок, у якому пропонується «завантажити файл за допомогою MediaGet». Після натиснення на посилання у такому блоці, завантажується установлювач MediaGet, який називається так само, як файл, який хоче завантажити користувач. Після його запуску з'являється вікно встановлювача MediaGet, де буде написано, який файл завантажуватиметься після завершення установлення. Це допомагає уникнути плутанини в завантажених файлах. Однак не на всіх сайтах є можливість вбудувати шуканий файл в установлювач. На таких сайтах передається пошуковий запит і при встановленні показується, що після його завантаження буде здійснено пошук файлу. Ми постійно вдосконалюємо функцію пошуку і підключаємо нові відкриті ресурси, щоб Ви завжди могли знайти і завантажити необхідний файл.
Ми вважаємо, що програмне забезпечення повинно бути безкоштовним, тому користувачу при встановленні MediaGet пропонується також установити тулбар. Користувач може легко від нього відмовитися, просто знявши позначку. Однак, установлюючи тулбар, Ви допомагаєте MediaGet залишатися безкоштовним.
Наша ціль — полегшили користувачам завантаження файлів і вберегти їх від потрапляння у тенета шахраїв з архівами, які розпаковуються за смс і не містять нічого корисного. MediaGet завжди буде безкоштовним. Зберігайте пильність і не попадайтеся на їх прийоми.
Позбутися від помилкових спрацьовувань антивірусу і проблем при встановленні нашої програми дуже просто. Усе, що вам необхідно зробити, це додати MediaGet у список винятків Вашого антивірусу. Якщо Ви не можете зробити це самостійно, будь ласка, напишіть нам або скористайтеся інструкцією на нашому форумі.
Наразі доступні інструкції для таких антивірусів: Avast Free Antivirus, AVG Antivirus Free, Avira Free Antivirus, Comodo Internet Security, Dr. Web, Eset Nod32, Kaspersky Internet Security, McAfee, Microsoft Security Essentials, Norton 360, Trend Micro Titanium, ZoneAlarm. Якщо інструкції для Вашого антивируса немає, повідомте про це нам, щоб ми розмістили її на форумі.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Команда розробників MediaGet.
Якщо у Вас залишилися запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку.
08.07.2014
Press-release subscription: